درباره ما

گردوکده فروشگاه آنلاینی که در سال ۱۳۹۸ توسط خانم مهندس پگاه سوری تاسیس شده است.

شهرستان ما تویسرکان شهری محصور در بین گردو زاری عظیم که مرغوب ترین و چرب ترین گردوی ایران در آن پرورش داده می شود . اما همیشه دسترسی به این محصول ناب و پر خاصیت توسط هم‌میهنان عزیز به دلیل وجود واسطه ها که به دنبال سود بیشتر هستند و گردوی خارجی را به عنوان گردوی تویسرکان در بازار عرضه می کنند سخت بوده است .

تیم ما با هدف عرضه مستقیم و بدون واسطه‌ی گردو و خشکبارهای ایرانی به خصوص محصولات ناب تویسرکان شروع به فعالیت نموده است و ما سعی داریم به مشتریان مان تجربه خرید شیرین این محصولات را ارائه دهیم .

هدف مجموعه گردوکده تمرکز بر کیفیت محصولات و حمایت از باغدارها و خدمات ممتاز به عنوان فروشگاهی قابل اعتماد در زمینه خشکبار است تا با این عنوان شناخته شویم .

ما همه تلاش خود را در جهت انتخاب محصولات با کیفیت عالی و مرغوب به منظور رضایت کامل مشتریان انجام می دهیم . همچنین برای ارتباط مستمر با مشتریانمان به انتقادات و پیشنهاد آنها اهمیت و ارزش بسیاری می دهیم همچنین یکی دیگر از اهداف ما آشنایی بیشتر هم وطنان با شهرستان تویسرکان محصولات باغدران و آداب رسوم آن بوده است .

فراموش نکنید هر زمانی که به شهر زیبای تویسرکان سفر کردید ما در مجموعه گردو کده که آدرس آن در صفحه ی تماس با ما می باشد پذیرای حضور گرمتان هستیم .